Zasady działania

Przekonaj się jak 5 prostych kroków odmieni Twoje życie...

ZAMÓWIENIE SAMOCHODU

Usługa zamówienia samochodu jest w szczególności dedykowana dla tych, którzy szukają wymarzonego samochodu. Staramy się proponować samochody maksymalnie zbliżone do oczekiwań naszych klientów.

Zdajemy sobie sprawę, że każda osoba ma upatrzony model, wersję wyposażenia, kolor, który chciałby posiadać. My w tym zakresie jedynie pomagamy zrealizować marzenia. W tym celu przygotowaliśmy krótki formularz, który pozwoli poznać nam Twoje preferencje i ustalić jakim samochodem jesteś zainteresowany. Jest to pierwszy i najważniejszy etap, zatem pozwól nam poznać Twoje potrzeby. Rozpocznij poszukiwania wymarzonego samochodu.

POZWÓL POZNAĆ NAM TWOJE:

  • preferowane modele
  • wersje silnikowe
  • oczekiwane wyposażenie
  • ulubione kolory nadwozia
  • kolor i materiał tapicerki
  • maksymalny przebieg auta
  • inne istotne informacje

5 kroków od zakupu samochodu:

W jaki sposób chcemy Tobie pomóc:

Dopasowanie

Wiemy jak cięzko jest znależć dobry, używany samochód spełniający oczekiwania nowego Nabywcy. Postaramy się dopasować do Twoich wymagań w maksymalny sposób zbliżając się do Twoich oczekiwań

Udany zakup

Zależy nam na tym, aby po transakcji zakupu w Naszej firmie byś był zadowolony i czuł się jak zwyciężca, a wieczorem mógł napić się szampana w gronie najważniejszych osób z udanej transakcji i spełnienia swoich marzeń.

Muzyka na nasze uszy

Twoje wymagania, opis samochodu jest dla nas muzyką, którą bacznie rejestrujemy i zamieniamy w Twoje oczekiwania. Ton, dźwięk i głos musi być idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań – pozwol nam poznać Twoje preferencje.

Przyjemność współpracy

Zamiast szukać w nieskończoność i marnować czas, może lepiej zaplanuj sobie spotkanie rodzinne, z przyjaciółmi na kawę, a my wyręczymy Ciebie i poszukamy wymarzonego auta.

Door-2-Door

Jesli przerażała Cie wizja w jaki sposób zorganizować transport samochodu, my załatwimy wszystko za Ciebie, a wybrany samochód dowieziemy we wskazane przez Ciebie miejsce. Chcesz inaczej się umówić? Skontaktuj się z nami….

Elastyczne warunki

Wszystkie uzgodnienia wg preferencji spisujemy w Umowie. Nie ma ukrytych kosztów i zawsze wiesz ile zapłacisz i za realizację swoich marzeń. Cenimy bardzo rzetelne podejście oraz finalne zadowolenie naszych klientów.

Back to top